Search Track Leaders Results

Best 3  > Male

1st  
Burn Keith & Woodriffe Tommy (#69)
02:47:59
QLD Pos: 1
2nd  
Kendricks Greg & Anderson Mark (#67)
02:53:23
QLD Pos: 2
3rd  
Love Andrew & Hogbin Toby (#68)
03:00:11
QLD Pos: 3

Best 3  > Female

1st  
Fraser Tegan (#55)
03:14:42
QLD Pos: 10
2nd  
Moohin Tania (#56)
03:45:08
QLD Pos: 31
3rd  
Corcoran Angie (#34)
04:11:06
QLD Pos: 49

Best 3  > Mixed

1st  
Rocky Juchem Ingrid & Beeby George (#44)
04:16:19
QLD Pos: 53
2nd  
Burleigh Point (#2)
04:41:54
QLD Pos: 57
3rd  
Port Edwards Harley & Mennell Annita (#45)
04:51:04
QLD Pos: 59

OC1 GOLDEN MASTER  > Male

1st  
Hughes Grant (#14)
03:34:43
QLD Pos: 23
2nd  
Mabbott Derek (#13)
03:49:07
QLD Pos: 37

OC1 MASTER  > Male

1st  
Groeneveld Graham (#18)
03:11:18
QLD Pos: 8
2nd  
Blake Dean (#25)
03:13:39
QLD Pos: 9
3rd  
Nooroa Glen (#26)
03:22:41
QLD Pos: 15

OC1 OPEN  > Male

1st  
Senent Lee (#31)
03:22:59
QLD Pos: 17
2nd  
Ostwald Paul (#28)
03:32:04
QLD Pos: 22
3rd  
Neeld Josh (#29)
03:48:26
QLD Pos: 36

OC1 OPEN  > Female

1st  
Corcoran Angie (#34)
04:11:06
QLD Pos: 49

OC1 SENIOR MASTER  > Male

1st  
Lindsay David (#39)
03:42:36
QLD Pos: 28
2nd  
Sinton Greg (#41)
03:44:10
QLD Pos: 30
3rd  
Seed Ralph (#42)
03:51:39
QLD Pos: 40

OC2 SENIOR MASTER  > Female

1st  
Hekili Tout Karen & Sjogren Tracey (#43)
04:27:25
QLD Pos: 55

OC2 SENIOR MASTER  > Mixed

1st  
Rocky Juchem Ingrid & Beeby George (#44)
04:16:19
QLD Pos: 53

OC6 OPEN  > Male

1st  
Coconuts (#1)
03:21:13
QLD Pos: 14

OC6 OPEN  > Female

1st  
Coral Sea (#4)
04:38:47
QLD Pos: 56

OC6 OPEN  > Mixed

1st  
Burleigh Point (#2)
04:41:54
QLD Pos: 57

DOUBLE SKI open  > Male

1st  
Burn Keith & Woodriffe Tommy (#69)
02:47:59
QLD Pos: 1
2nd  
Kendricks Greg & Anderson Mark (#67)
02:53:23
QLD Pos: 2
3rd  
Love Andrew & Hogbin Toby (#68)
03:00:11
QLD Pos: 3

KAYAK open  > Male

1st  
Martin Simon (#6)
05:32:23
QLD Pos: 62

OC2 open  > Mixed

1st  
Port Edwards Harley & Mennell Annita (#45)
04:51:04
QLD Pos: 59

OCEAN SKI Master  > Male

1st  
Topfer Danny (#60)
03:01:34
QLD Pos: 5
2nd  
Wright Ian (#70)
03:17:37
QLD Pos: 12
3rd  
O'sullivan Connor (#65)
03:18:14
QLD Pos: 13

OCEAN SKI open  > Male

1st  
Hogan Brad (#50)
03:00:46
QLD Pos: 4
2nd  
Pomie Robert (#49)
03:02:37
QLD Pos: 6
3rd  
Tyson Reeve (#54)
03:08:46
QLD Pos: 7

OCEAN SKI open  > Female

1st  
Fraser Tegan (#55)
03:14:42
QLD Pos: 10
2nd  
Moohin Tania (#56)
03:45:08
QLD Pos: 31

SPEC SKI open  > Male

1st  
Mcsherry Allan (#47)
03:47:28
QLD Pos: 34
2nd  
Marsh James (#48)
04:12:36
QLD Pos: 51

SUP MASTER  > Male

1st  
Bannerman Ross (#8)
05:30:34
QLD Pos: 61
2nd  
Cruckshank Heath (#9)
05:35:35
QLD Pos: 63

SUP OPEN  > Male

1st  
Findlay Aaron (#11)
05:05:52
QLD Pos: 60